Astrológia

Nezáleží na tom, či astrológiu považujete za veštenie, alebo za kráľovnú sveta ezoteriky. Dôležité je, že dokáže pomôcť, keď sa potrebujete zorientovať vo svojom živote a nájsť východisko, či rozhodnúť sa, akou cestou pokračovať ďalej.

Mali by ste však vedieť, že astrológia určite nie je to, čo nájdete pod názvom „horoskop“ na stránkach takmer všetkých bulvárnych časopisov.

Patrím k tým, ktorých astrológia dennodenne sprevádza počas väčšej časti ich života. Očarila ma už dávno. Čím viac sa jej venujem, tým viac podlieham jej takmer magickým možnostiam.

Astrológia preniká do hĺbky. Spája v sebe logiku a intuíciu. Je schopná vykresliť v čase presný a podrobný obraz priebehu nášho života, vo všetkých vzájomných súvislostiach príčin a následkov.

Som presvedčený, že astrológia môže pomôcť každému, kto je aspoň trochu otvorený a vnímavý. Verím, že dokáže pomôcť aj vám.


Konzultácie

Ak práve v týchto dňoch riešite svoje osobné záležitosti, na ktoré by ste si radi vyskúšali pohľad optikou astrológie, objednajte sa na individuálnu konzultáciu.

Spoločne sa pozrieme na východiskové dispozície vášho natívneho horoskopu, váš vnútorný vývoj, ako aj na aktuálnu situáciu a blízku budúcnosť. Môžeme sa tiež venovať partnerskému horoskopu či horoskopu vzťahu.

Tému, o ktorej chcete hovoriť, si zvolíte výlučne vy sami.

Naše stretnutie trvá zvyčajne hodinu a prebieha on-line. Uvažujete o tejto možnosti?

Prečítajte si viac o tom, ako takéto konzultácie prebiehajú.


CHCEM SA OBJEDNAŤ NA KONZULTÁCIU !


Prečo je dobré mať vypracovaný svoj vlastný osobný horoskop ?

Na túto otázku vám dá odpoveď toto krátke video