Astrologické konzultácie nad Vaším osobným horoskopom


Bezplatná konzultácia

Bezplatná konzultácia je určená pre základnú orientáciu klienta v jeho aktuálnej situácii. Umožňuje navrhnúť najvhodnejší ďalší postup tak, aby sme zosúladili Vaše očakávania s možnosťami, ktoré dokáže astrológia reálne naplniť.


Má pre mňa konzultácia zmysel?

Pracujem s ľuďmi, ktorí sa chcú vyvíjať. Sú otvorení alternatívnemu pohľadu na svoj život, na seba i na svet. Dokážu prijať nové názory. Preberajú zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Veria v osud, avšak priebežne na sebe pracujú  Práve takíto ľudia ma bavia, zaujímajú a dokážu inšpirovať, a pre nich môže byt konzultácia skutočným prínosom.


Koľko to stojí?

Konzultácia trvá 1 hodinu, a tento čas je väčšinou úplne dostatočný. Môže sa stať, že bude potrebné dokončiť otvorenú tému, a naša schôdzka sa predĺži. Potom poprosím o zaslanie čiastky zodpovedajúcej spoločne strávenému času. Pri platbách z účtu vedeného v inej krajine než v SR poprosím o ekvivalent čiastky podľa aktuálneho kurzového lístka NBS.

1 hodina (štandardný čas) ………………………………. 67 €

1,5 hodiny (90 minút) ……………………………………….. 97 €

2 hodiny (120 minút) . … … … … … … … … … … …117 €


Kedy a kam mám platbu poslať?

Verím, že pracujeme vo vzájomnej dôvere, preto za konzultáciu platíte až po našom on-line stretnutí. Čiastku označenú svojim menom pošlite najneskôr do týždňa po konzultácii na účet:

2610112957/1100 (Tatra banka, a.s.)
IBAN:SK28 1100 0000 0026 1011 2957
BIC/SWIFT: TATRSKBX


Chcem sa hneď objednať!

Skvelé, prosím, vyplňte formulár, do správy napíšte miesto, dátum a čas Vášho narodenia (napr. Trnava, 31.07.1984, o 14:25 hod.), a je to!
Alebo si ešte prečítajte, ako taká konzultácia prebieha.


... a nezabudnite na Váš kompletný dátum a miesto narodenia (dátum, čas a miesto) - ďakujem !

Čo konzultáciou získam?

Na konzultácii nahliadneme na vašu tému optikou astrológie. V natívnom horoskope sa pozrieme na východzie dispozície. Nad dispozíciami, ktoré naznačuje progresívny a tranzitný horoskop, rozoberieme vašu aktuálnu situáciu. Môžeme zostaviť  aj partnerský horoskop alebo horoskop vzťahu. Konzultácia nie je veštba. Nemôžem prijímať zodpovednosť za váš život a vaše rozhodnutia.


Ako sa stretneme?

Konzultácie prebiehajú telefonicky alebo online na Skype (prípadne Messenger, WhatsApp, Viber, …). Budeme sa počuť a budeme mať úplné súkromie. On-line konzultácia je dostupná odkiaľkoľvek na svete z pohodlia vášho domova. V týchto dňoch dávam prednosť tejto forme konzultácie pred osobným stretnutím, najmä z logistických dôvodov.


Môžem si urobiť záznam konzultácie?

Samozrejme, ak máte záujem. Záznam Skype konzultácie v akejkoľvek písomnej alebo zvukovej forme je v plnej miere na vašom osobnom rozhodnutí a Vašich technických prostriedkoch.


A čo potrebujem ja od Vás?

Potrebujem kompletný dátum narodenia, tj. dátum, čas a miesto. Čas zistíte v rodine alebo na matrike v mieste vášho rodiska. Aj približný údaj je lepší než žiadny. Ďalej požiadam o názov vášho Skype účtu.
Informácie o spracovaní a použití osobných údajov nájdete na tejto stránke.


Referencie?

Pozrite sa na hodnotenie čitateľov na FB AnteAr astrolgické štúdio alebo si prečítajte recenzie klientov v sekcii Referencie.