Astrologický horoskop:
8. február 2019

Posledným aspektom, ktorý Luna v znamení Rýb uzavrie predtým, než v piatok po pol štvrtej vstúpi do znamenia Barana, je ľahký, mierny a nenáročný sextil s Plutom v Kozorožcovi. Presný okamih tejto konštelácie je načasovaný na necelú štvrť hodinu po jedenástej v noci zo štvrtka na piatok. Potom sa už Luna bude pohybovať na prázdnej ceste, jalovým behom mimo kurzu až do konca bežnej piatkovej pracovnej doby.

Po pol druhej po polnoci sa uzatvoria dva sextily, prvý medzi Slnkom a Jupiterom a s odstupom necelej hodiny bude nasledovať sextil Merkúra s Marsom. O obidvoch týchto harmonických konšteláciách sme už hovorili v horoskope na štvrtok: priniesli nárast optimizmu, nadšenia, a súčasne prispeli k premosteniu myšlienok a slov s činmi.

V piatok ešte stále doznievajú vibrácie obidvoch sextilov, avšak deň plynie svojim vlastným tempom. Jeho energia je vhodná na dokončenie a uzavretie tých záležitostí, ku ktorým sa už nebudeme chcieť vrátiť, či o revíziu ktorých nemáme záujem. Na nové začiatky by bolo teda vhodné počkať až do pol štvrtej popoludní, keď Luna opustí chlácholivé vody znamenia Rýb a prejde do znamenia Barana.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Piatok je zvláštnym, svojským dňom, určite však ho však nemožno hodnotiť negatívne. Stačí len využiť jeho energiu vhodným spôsobom a naplánovať si svoje záležitosti v súlade s planetárnymi vibráciami.

Prajem nám všetkým, nech sa nám v tom darí tým najlepším spôsobom, podľa našich predstáv 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 


Ľubomír Drozd

Mám rád astrológiu, pretože dokáže veľa povedať o našom charaktere, schopnostiach, ako aj o našich problémoch a úlohách. Nevyžaduje testy, otázky a dlhé konverzácie. Milujem astrológiu, pretože uľahčuje a zlepšuje život. Pomáha porozumieť samým sebe a akceptovať sa. Pomáha porozumieť a akceptovať ostatných. Pomáha byť silnejší a múdrejší. Obdivujem astrológiu za to, že dáva odpovede na mnohé vzrušujúce otázky súčasnosti a vrhá svetlo na budúcnosť. Astrológia pomáha orientovať sa v životnom „pláne“, čo vám umožňuje lepšie využívať príležitosti a minimalizovať riziká. Mám rád astrológiu preto, že jednoducho funguje. Je nemožné neobdivovať všetky tie súvislosti, keď vidíte vzájomný vzťah pohybu planét a ľudského osudu. Nepoznám nič úžasnejšie a veľkolepejšie. Samozrejme, pochopiť celý zmysel stvorenia a porozumieť všetkým zákonitostiam sveta je úloha, ktorá presahuje ľudské schopnosti. Ale možnosť dotknúť sa tohto Veľkého tajomstva mi jednoducho berie dych.