Astrologický horoskop:
6. február 2019

Máme tu stred pracovného týždňa a po postupnom upokojení vibrácií, ktorými nás sprevádzal lunárny Nov sa teraz naša nálada mení. V pozadí tejto zmeny je nočný prechod Luny o tretej hodine po polnoci z utorka na stredu z intelektuálne ladeného Vodnára do senzitívneho znamenia Rýb.

Luna v tomto znamení zvýrazňuje predstavivosť a intuíciu, ale môže sa odzrkadliť aj našou zraniteľnosťou a precitlivenosťou. Sme vzťahovačnejší, viac sa urážame, utekáme pred ostatnými do sveta snov a fantázie, túžime po pokoji a samote. S Lunou v Rybách by sme sa nemali príliš namáhať. Nemá zmysel sa za čímkoľvek hnať.

Emócie môžu s nami chvíľami poriadne lomcovať, takže sa vyvarujte uzavretosti a sebaľútosti. Snažte sa nepodľahnúť melanchólii a depresívnej nálade.

Najhoršie prežívajú prítomnosť Luny v znamení Rýb ľudia, ktorým chýba láska, túžba po nej je teraz zosilnená. Navyše Luna hneď ráno o pol deviatej uzatvorí sextil s Venušou v Kozorožcovi. Je to jemná, milá a príjemná konštelácia, prejavuje sa vľúdnosťou a zvýrazňuje v nás ochotu nezištne pomáhať tým, ktorí našu pomoc potrebujú.

Popri tom Luna v Rybách smeruje po celý deň do konjunkcie s Neptúnom, s ktorým sa spojí vo štvrtok predpoludním.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Celkom určite sa dá povedať, že streda bude pohodovým dňom, bude priať kreativite a novým nápadom, predovšetkým tým umeleckým, takže úplne postačí nechať myšlienky voľne plynúť 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 


Ľubomír Drozd

Mám rád astrológiu, pretože dokáže veľa povedať o našom charaktere, schopnostiach, ako aj o našich problémoch a úlohách. Nevyžaduje testy, otázky a dlhé konverzácie. Milujem astrológiu, pretože uľahčuje a zlepšuje život. Pomáha porozumieť samým sebe a akceptovať sa. Pomáha porozumieť a akceptovať ostatných. Pomáha byť silnejší a múdrejší. Obdivujem astrológiu za to, že dáva odpovede na mnohé vzrušujúce otázky súčasnosti a vrhá svetlo na budúcnosť. Astrológia pomáha orientovať sa v životnom „pláne“, čo vám umožňuje lepšie využívať príležitosti a minimalizovať riziká. Mám rád astrológiu preto, že jednoducho funguje. Je nemožné neobdivovať všetky tie súvislosti, keď vidíte vzájomný vzťah pohybu planét a ľudského osudu. Nepoznám nič úžasnejšie a veľkolepejšie. Samozrejme, pochopiť celý zmysel stvorenia a porozumieť všetkým zákonitostiam sveta je úloha, ktorá presahuje ľudské schopnosti. Ale možnosť dotknúť sa tohto Veľkého tajomstva mi jednoducho berie dych.