Astrologický horoskop:
26. marec 2019

Utorok prichádza s novou kvalitou času, keď sa Venuša rozlúči so slobodomyseľným Vodnárom, v ktorom pobudla takmer štyri celé týždne od 1.marca 2019, a v utorok večer po pol deviatej potichu vkĺzne do senzitívneho znamenia Rýb. Venuša v Rybách je plná emócií a až do 19.apríla nás bude vťahovať do hĺbok našej túžby po romantike.

Luna v optimistickom Strelcovi sa počas dňa dostane do stretu s Neptúnom a retrográdnym Merkúrom v znamení Rýb. Tým naznačí, že svoje veľkorysé nápady by sme si mali teraz ponechať radšej len pre seba a počkať ešte aspoň dva dni, kým o nich začneme otvorene hovoriť.

Medzitým počas dňa dostávame ešte jednu príležitosť, aby sme povedali, čo chceme od našich partnerov. Svojim spôsobom je utorok vhodným dňom na to, aby sme si urobili jasno v našich vzťahoch. Či už očakávame romantické vyznania, alebo radšej fyzické prejavy náklonnosti, prípadne dáme prednosť priateľstvu, je potrebné dať to našim partnerom zrozumiteľne najavo. Ak čakáte, že si to ten váš nejako domyslí, alebo že sa naladí na vašu dušu a bude vám čítať myšlienky, čakáte zbytočne. S ľuďmi treba jednoducho hovoriť rečou, akou sami hovoria, teda jazykom, akému rozumejú.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad svojho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


A na záver ešte niečo: dávajte si pozor na rýchlu stratu objektívnosti, spolu s jasnosťou perspektívy, keď sa romantická Venuša ponorí do vôd znamenia Rýb. Toto znamenie pod vládou Neptúna je náchylné k únikom do sveta svojich vlastných snov, predstáv, fantázií a ilúzií.

Utorok môže byť celkom príjemným dňom. Ale môže byť priam skvelý, ak dokážete využiť dary, ktoré ponúka 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 


AnteAr

Mám rád astrológiu, pretože dokáže veľa povedať o našom charaktere, schopnostiach, ako aj o našich problémoch a úlohách. Nevyžaduje testy, otázky a dlhé konverzácie. Milujem astrológiu, pretože uľahčuje a zlepšuje život. Pomáha porozumieť samým sebe a akceptovať sa. Pomáha porozumieť a akceptovať ostatných. Pomáha byť silnejší a múdrejší. Obdivujem astrológiu za to, že dáva odpovede na mnohé vzrušujúce otázky súčasnosti a vrhá svetlo na budúcnosť. Astrológia pomáha orientovať sa v životnom „pláne“, čo vám umožňuje lepšie využívať príležitosti a minimalizovať riziká. Mám rád astrológiu preto, že jednoducho funguje. Je nemožné neobdivovať všetky tie súvislosti, keď vidíte vzájomný vzťah pohybu planét a ľudského osudu. Nepoznám nič úžasnejšie a veľkolepejšie. Samozrejme, pochopiť celý zmysel stvorenia a porozumieť všetkým zákonitostiam sveta je úloha, ktorá presahuje ľudské schopnosti. Ale možnosť dotknúť sa tohto Veľkého tajomstva mi jednoducho berie dych.