Astrologický horoskop:
23. marec 2019

Pomerne komplikované nálady, ktorými sa odzrkadlili piatkové lunárne konštelácie, sú už za nami. Pochopili sme, v čom spočíva podstata našich problémov, a to nám umožnilo nájsť spôsob, ako prekonať emocionálne alebo fyzické prekážky.

Po polnoci z piatku na sobotu prejde Luna z Váh do intenzívneho znamenia Škorpióna, ktorého vibrácie nám môžu pomôcť jednoduchšie sa vymaniť z toho, čím nás naše myšlienky držali v minulosti.

Počas soboty Luna v Škorpiónovi vytvorí ešte pred úsvitom len jedinú konšteláciu, keď sa dostane do opozície s Uránom v znamení Býka. Po celý deň bude len na nás, akým spôsobom zvládneme poryvy svojich emócií, žiadne konštelácie nás v tom nebudú podporovať, ale ani nám nebudú stavať do cesty žiadne komplikované nástrahy.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad svojho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Už počas soboty sa postupne začne k slovu dostávať ďalšia konštelácia, v ktorej retrográdny Merkúr spojí svoje vibrácie s imaginatívnym Neptúnom. Ich vzájomne protirečivé energie sa môžu odzrkadliť zameraním nášho myslenia a komunikácie na duchovné témy, tajomstvá, či okultné záležitosti. O tejto konštelácii si povieme viac už v zajtrajšom horoskope.

Želám nám všetkým krásnu sobotu, plnú príjemnej energie jarného slnka 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 


AnteAr

Mám rád astrológiu, pretože dokáže veľa povedať o našom charaktere, schopnostiach, ako aj o našich problémoch a úlohách. Nevyžaduje testy, otázky a dlhé konverzácie. Milujem astrológiu, pretože uľahčuje a zlepšuje život. Pomáha porozumieť samým sebe a akceptovať sa. Pomáha porozumieť a akceptovať ostatných. Pomáha byť silnejší a múdrejší. Obdivujem astrológiu za to, že dáva odpovede na mnohé vzrušujúce otázky súčasnosti a vrhá svetlo na budúcnosť. Astrológia pomáha orientovať sa v životnom „pláne“, čo vám umožňuje lepšie využívať príležitosti a minimalizovať riziká. Mám rád astrológiu preto, že jednoducho funguje. Je nemožné neobdivovať všetky tie súvislosti, keď vidíte vzájomný vzťah pohybu planét a ľudského osudu. Nepoznám nič úžasnejšie a veľkolepejšie. Samozrejme, pochopiť celý zmysel stvorenia a porozumieť všetkým zákonitostiam sveta je úloha, ktorá presahuje ľudské schopnosti. Ale možnosť dotknúť sa tohto Veľkého tajomstva mi jednoducho berie dych.