Astrologický horoskop:
17. apríl 2019

Je tu ďalší deň či skôr predpoludnie s Lunou mimo kurzu. Od pol siedmej ráno až takmer do pol druhej popoludní sa bude Luna pohybovať poslednými stupňami znamenia Panny bez toho, aby vytvorila aspoň jeden z majoritných aspektov s niektorou z planét. Pre nás to znamená len to, že v uvedenom čase je lepšie venovať sa dokončeniu a uzavretiu tých záležitostí, ku ktorým sa už nebudeme chcieť viac vrátiť.

So začiatkom celkom nových projektov a kampaní je vhodné počkať aspoň do času, keď sa Luna vydá na svoju púť cez vzdušné Váhy. Ten okamih nastane osem minút pred pol druhou popoludní.

Najvýznamnejšou udalosťou počas stredy je okamih, keď Merkúr, planéta v astrológii spájaná najmä s komunikáciou, po dlhých deviatich týždňoch vypláva zo svojho exilu v kalných vodách znamenia Rýb a konečne vstúpi do dobrodružného ohnivého Barana. Naša komunikácia teraz naberie na dynamike a prítomnosť Merkúra v temperamentnom Baranovi sa celkom určite prejaví aj v zrozumiteľnosti nášho verbálneho i neverbálneho prejavu.

Počas nasledujúcich dvadsiatich dní nás bude viac zaujímať prítomný okamih, než sny o minulosti. Luna po vstupe do diplomatických Váh sa dostane do opozície s Merkúrom v Baranovi, takže ešte stále je potrebné nájsť rovnováhu medzi našimi myšlienkami a názormi ľudí, s ktorými budeme v kontakte. Z diskusie s ostatnými sa dá veľa naučiť, najmä v čase od pol druhej a pol tretej, keď bude Luna na ekliptike v napätom postavení voči Merkúru.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad Vášho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Až na tú potrebu diplomacie v skorých popoludňajších hodinách by mal deň plynúť bez akýchkoľvek vážnejších komplikácií. Želám nám všetkým, nech sa nová kvalita času s Merkúrom v ohnivom Baranovi odzrkadlí v našej komunikácii len tým pozitívnym spôsobom 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 


Ľubomír Drozd

Mám rád astrológiu, pretože dokáže veľa povedať o našom charaktere, schopnostiach, ako aj o našich problémoch a úlohách. Nevyžaduje testy, otázky a dlhé konverzácie. Milujem astrológiu, pretože uľahčuje a zlepšuje život. Pomáha porozumieť samým sebe a akceptovať sa. Pomáha porozumieť a akceptovať ostatných. Pomáha byť silnejší a múdrejší. Obdivujem astrológiu za to, že dáva odpovede na mnohé vzrušujúce otázky súčasnosti a vrhá svetlo na budúcnosť. Astrológia pomáha orientovať sa v životnom „pláne“, čo vám umožňuje lepšie využívať príležitosti a minimalizovať riziká. Mám rád astrológiu preto, že jednoducho funguje. Je nemožné neobdivovať všetky tie súvislosti, keď vidíte vzájomný vzťah pohybu planét a ľudského osudu. Nepoznám nič úžasnejšie a veľkolepejšie. Samozrejme, pochopiť celý zmysel stvorenia a porozumieť všetkým zákonitostiam sveta je úloha, ktorá presahuje ľudské schopnosti. Ale možnosť dotknúť sa tohto Veľkého tajomstva mi jednoducho berie dych.