Horoskop na týždeň AnteAr

Horoskop na týždeň od 01.06.2020

Horoskop na týždeň poukazuje na príliš mnoho rôznych podnetov a výrazný vzostup energie. Aby sme však túto energiu vedeli zmysluplne využiť, bude potrebné urobiť si jasno v našich prioritách. Váhach by sa ešte dal považovať za pomerne pokojný deň. Avšak už od utorka sa to na nás začne valiť a s ďalšími dňami môžeme stále viac nadobúdať pocit, že sa toho na nás chvíľami hrnie až príliš veľa.

Love Bad Romance AnteAr

Láska a vzťahy v týždni od 01.06.2020

Na začiatku týždňa počas pondelka a utorka sa retrográdna Venuša v Blížencoch dostáva do napätého postavenia s Marsom v senzitívnom vodnom znamení Rýb. Táto konštelácia sa uzatvorí po polnoci z utorka na stredu. Je všeobecne známe, že energie Marsu dávajú o sebe vedieť „v predtermíne“. Takže aj teraz treba počítať s tým, že iskrenie medzi pohlaviami sa ohlási skôr, než sa uzatvorí táto konštelácia.

Týždenný horoskop AnteAr

Horoskop na týždeň od 25.05.2020

Horoskop na týždeň praje predovšetkým intuitívnemu nachádzaniu nových a inovatívnych riešení, podporuje našu nezávislosť, umožňuje prestať sa držať overených postupov, či zaužívaných pravidiel a vydať sa svojou vlastnou cestou. Všetky tvorivé zmeny, ktoré v týchto dňoch podnikneme, nájdu relatívne pozitívnu odozvu aj u ľudí z nášho okolia

Love & Romance AnteAr

Láska a vzťahy v týždni od 25.05.2020

Počas aktuálneho týždňa sa Venuša aj naďalej pohybuje po ekliptike spätným smerom. Toto obdobie je zvyčajne spojené s očakávaním, že príležitostí na zlepšenie kvality vzťahov bude celkovo menej, alebo že naše vzťahy budeme revidovať. Teraz je vhodné venovať viac pozornosti partnerskému vzťahu a byť úprimnejší v prejavovaní svojich skutočných pocitov a potrieb.

Nov v Blížencoch 22.05.2020 AnteAr

Lunárny Nov v Blížencoch 22. máj 2020

Aktuálny Nov v Blížencoch je skvelý, úžasný a fantastický! Ukončuje sa ním predchádzajúce štvortýždňové obdobie, v ktorom sa až príliš veľa záležitostí vyvíjalo pomalšie, než ako by sme chceli. Nov v Blížencoch prináša dlho očakávané oživenie do našich bežných dní. Viac nových kontaktov a intenzívnejšej komunikácie, viac pohybu a spolu s tým aj nárast dynamiky vývoja.

Lunárny Spln v Škorpiónovi 2020 AnteAr

Lunárny Spln v Škorpiónovi 7. máj 2020

Každý Spln sústredí našu rozptýlenú pozornosť k tomu, čo je pre nás teraz najviac podstatné, čo práve riešime, a ponúkne nám pohľad z druhej strany. To je celkom určite užitočné a skutočne zmysluplné, ale nemusí to byť vždy práve príjemná skúsenosť. Najmä ak ide o Spln v znamení Škorpióna, ktorý nielenže nejedná v rukavičkách, ale …